Урочистість вічних обітів двох братів

2008-04-05Красилів

5 квітня наша Віце-Провінція переживала велику урочистість – вічні обіти двох молодих братів. В монастирі в Красилові в цей день під час Божої Служби о 12.00 годині брат Олександр Могільний та брат Сергій Губицький висловили свій намір за прикладом св. Франциска присвятити своє життя Богові назавжди.

Щоб підтримати молодих братів, молитися за них і разом з ними на цю урочистість прибули брат Петро Коморнічак – делегат Римської Курії, брат Януш Палка – делегат Краківської Провінції і ректор Вищої Духовної семінарії в Кракові, брати нашої Віце-Провінції з усіх монастирів в Україні та з Воронежа, а також співбрати з Польщі, з якими брат Олександр і брат Сергій разом відбували цей час формації в монастирі. Свої привітання і побажання також переказав новообраний міністр Краківської Провінції брат Яцек Валігура. Першими гостями на таких урочистостях є передусім батьки і найближча родина, багато було запрошених близьких та знайомих.

Під час Божої Служби брат Олександр і брат Сергій склали на руки брата Блажея Віце-Провінціального міністра України вічні обіти бідності, чистоти і послуху.

Після Євхаристії відбувся святковий обід, під час якого всі запрошені могли розділити радість Божого дару і вибрання з молодими братами. А після обіду на всіх чекала несподіванка – святкування продовжувалось у супроводі відомого християнського гурту «Кана» з Києва, яким опікується брат Гжегож Лігенза.

Бажаємо брату Олександру і брату Сергію щедрих благодатей Воскреслого Христа і найперший дар – Святого Духа, витривалості, мужності і радості на цьому шляху служіння для добра ближніх і на славу Божу.

 

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio