Літні францисканські реколекції

2012-08-27ФОС, Дніпропетровськ

М. Чорноморське, Крим 20-26 серпня 2012 р.

Головна тема: Джерела християнства

В чудовому куточку нашої країни, в мальовничому краї – Криму, в місці, так подібному до сонячної Умбрійської долини в Італії, де народився й жив у радісному покаянні й прославленні Бога наш засновник, духовний отець і брат – святий Франциск Асізький, Бог дозволив нам провести вже десяті францисканські реколекції.

Наші реколекції, безумовно, були пов’язані як з духовними вправами, так і відпочинком на скелястому й сонячному березі Чорного моря. Цього року в духовних вправах взяло участь 333 особи включаючи дітей! Господь діяв дуже міцно, навертаючи нас та зціляючи з різних недуг. Вічна слава Йому за це!

Канікули закінчились, а ми вже розпочали готуватися до наступних реколекції в 2013 р. Ласкаво просимо так римо, як і греко-католиків, а також православних й людей, які шукають Бога та Його Любові! Приєднуйтесь до нас! Заздалегідь заплануйте свій літній відпочинок по християнські в тих самих числах, тобто з 12 по 26 серпня. Не пожалієте. Будеш мати чудову й неповторну нагоду змінити своє життя на краще. У нас Господь дарує всім пізнати Себе, що Він живий, люблячий Бог!

 

Ювілейні реколекції 2012 року

 

Історія реколекцій в Чорноморському

Бр. Юрій Зелінський OFMCap,
Регіональний Асистент Францисканського Ордену Світських

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio