Вічні обіти бр.Владислава Гмирко

2011-03-19Дніпропетровськ

19 березня в Дніпропетровській парафії, покровителем якої є св.Йосип, відбулась велика урочистість під час якої бр.Владислав Гмирко, родом з Дніпропетровська склав на руки Віце-провінціального міністра бр.Ґжеґожа Романовича вічні обіти.

Вже традиційно святкування розпочалось від процесії, яка пройшла від каплиці, де мешкають брати капуцини до храму, розташованому на центральному проспекті. В процесії взяли участь єпископ-помічник Харківсько-Запорізької єпархії Ян Собіло, єпископ-помічник Київсько-Житомирської єпархії Станіслав Широкорадюк, міністр Віце-провінції України та Росії бр.Ґжеґож Романович, представник Краківської Провінції Братів Капуцинів та член уряду Міжнародного об’єднання груп молитви о.Піо в Сан Джовані Ротондо бр. Томаш Душиц, Генеральний Консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат, брати капуцини з усіх монастирів в Україні, пастор Євангелічної Лютеранської Церкви м.Дніпропетровська Сергій Машевський, духовенство з найближчих парафій та численні вірні.

Після короткої прес-конференції для місцевих журналістів, розпочалась наступна частина урочистості: привітання всіх зібраних єпископів та священиків, богопосвячених осіб, а також представників влади обласного та міського рівня, головного архітектора проекту та гостей і парафіян. Було надане слово керівнику будівельної організації, яка займатиметься відбудовою святині та почесним гостям: Генеральному Консулу п.Яну Ґранату та бр.Томашу Душицу, який пообіцяв доручити цю парафію та справу відбудови заступництву о.Піо при першій нагоді, як відвідає гріб святого. Після урочистого прочитання та підписання пам’ятного листа, яким оголошувався початок відбудови храму св.Йосипа в Дніпропетровську, єпископ Ян Собіло освятив фігуру отця Піо, заступництву якого брати доручили справу відбудови.

Після цього розпочалась урочиста Євхаристійна Літургія, під час якої бр.Владислав Гмирко склав вічні обіти чистоти, послуху і вбогості. Зворушливим був момент, коли всі присутні брати капуцини по черзі передали неопрофесу (брату, який щойно склав обіти) знак миру, на знак прийняття до чернечої капуцинської родини. Наприкінці бр.Владислав подякував Богові, присутнім братам, батькам і всім гостям за участь і спільну молитву, просячи про духовну підтримку на цій дорозі, що для нього, як він сам сказав, тільки почалась.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio