Вічні обіти сестри Романи-Серафіни

2008-03-09Дніпропетровськ

Вперше за останні 100 років в Дніпропетровську 9 березня 2008 р. відбулось урочисте складання вічних обітів в спільноті ФОС. Під час Божої Служби перед зруйнованим храмом св. Йосипа, перед старшою спільноти ФОС, в оточенні братів і сестер зі спільноти Романа промовила слова обітів «Я сестра Романа у благодаті з Божої ласки відновлюю обітниці святого Хрещення та присвячую себе служінню Божого Царства. Обіцяю в моєму світському стані протягом всього мого життя керуватися Євангелієм Ісуса Христа, живучи у Францисканському Ордені Світських згідно вказівок його Регули. Нехай благодать Святого Духа, заступництво Пресвятої Діви Марії та нашого святого Отця Франциска, а також братерська спільнота завжди будуть мені допомогою, щоб я могла досягти досконалу християнську любов. Амінь.»

Для францисканської спільноти ФОС Придніпров'я, яка об'єднує світських францисканців з Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Новомосковська – сестра Романа вже шоста з посеред тих послідовників св. Франциска, яка склала вічні обіти.

За давньою традицією Церкви, Романа прийняла собі нове імя Серафіна. В щоденному житті Романа служить своїй родині. Вона має чоловіка і двох дітей – сина і доньку, які за прикладом мами також належать до ФОС. Професійно Романа є співачкою і є солісткою Театру опери та балету в Дніпропетровську.

За прикладом св. Франциска і св. Клари сестра Романа-Серафіна могла б відбудовувати зруйновану дніпропетровську святиню, як тільки її повернуть католикам, а поки перед нею не менш важливе завдання – відбудовувати духовну святиню в серцях людей.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio