Реколекції братів Віце-Провінції

2008-09-28Красилів

Майже всі брати нашої Віце-Провінції зібрались нещодавно в капуцинському монастирі в Красилові, щоб прийняти участь в реколекціях. Дні духовного зосередження, які тривали з 15 по 20 вересня цього року, проводив для братів капуцинів бр. Вєслав Блоцк з Риму, професор і викладач відомого богословського університету Antonianum.

Головною темою цих днів було життя св. Франциска з Асізі, його прагнення, наміри, дорога навернення. Добре знану фігуру цього великого святого брат Вєслав зміг показати інакше, по-новому. Порушені теми були ще більш актуальними в світлі приготування братів капуцинів Віце-Провінції України до святкування двох значних ювілеїв – 800 річниці затвердження Францисканського Уставу та 300 річниці присутності братів капуцинів в Україні. Як завжди брати мали час на спільну та особисту молитву, роздуми, а також час на спілкування, перебування разом. Передостаннього дня брати мали змогу привітати і відсвяткувати іменини і день народження єпископа Станіслава Падевського, який переживав цей час разом з братами в Красилові.

Вдячні Богові за всі отримані благодаті, за чудовий час духовної віднови, теплого братерського спілкування, а також за таланти бр. Вєслава брати з радістю повернулися до своїх монастирів.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio