«Колядки та щедрівки трьох континентів»

2010-01-04Вінниця

У Вінницькому монастирі відбувся традиційний міжнародний різдвяний концерт

4 січня у Вінницькому монастирі Братів Менших Капуцинів, як і минулого року, відбувся різдвяний концерт «Колядки та щедрівки трьох континентів», на якому виступили представники країн Еквадору, Камеруну, Анголи і, звичайно, України.

Еквадорці у своїх колядках іспанською оповідали про трьох царів, які вдалися до далеких мандрів, щоб побачити Ісуса.

Чарівні дівчата з Камеруну, заспівавши пісню-прославу Бога, Який постійно про них дбає, затанцювали справжній африканський різдвяний танок.

Молоді представники Анголи співали португальською: „Смійся, радій, бо для тебе є добра новина – у світі народилася любов!”

А виступ українців, окрім традиційних різдвяних колядок, прикрасила народна пісня „Сива зозуленька”.

Брат Андрій Руднік OFMCap, який виступав у ролі конферансьє, зазначив: „Найкраще виконання Закону – це здійснення традицій. Але не тому, що це наш обов'язок, а тому, що ми цього хочемо! Традиційним стало святкувати Різдво при вертепі і радіти, як пастухи, що одні з перших побачили новонародженого Господа Ісуса”. А далі наголосив: „Наша Церква є вселенською, тому ми лише тішимося з того, що так по-різному народи і культури відображають християнство”.

На сам кінець учасники концерту всі разом заспівали знану в усьому світі колядку «Тиха ніч». Вона зазвучала українською, польською, французькою, іспанською, португальською і німецькою.

У вечір концерту в храмі Матері Божої Ангельської панував дух Різдва, який в усьому світі той самий – радісний і величний.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio