Школа Християнського Життя в Києві

2009-02-15Київ

З 13 по 15 лютого в парафії Марії Матері Церкви тривала триденна зимова сесія Школи Християнського Життя і Євангелізації, скерована на нових учасників та тих, які вже є членами Школи, але не довгий час. Адже участь в Школі Християнського Життя передбачає проходження декількох ступенів, як це підказує сама назва. Сесію вели бр. Петро Куркєвіч, капуцин, відповідальний за Школу, аніматори з групи «Мараната», а функції адміністратора виконував Валерій Пацьора.

Серед учасників, кількість яких склала близько 150 осіб, були як мешканці столиці, так і багатьох інших міст, зокрема, Харкова, Фастова, Шаргороду, Винниці. Близько 50 осіб приймали участь в Школі вперше, серед них була група з 32 осіб - діти з синдромом Дауна разом зі своїми батьками та відповідальною за них с.Дарією Сковальчинською, вербісткою.

Три дні цієї сесії проминули як одна година, адже такий насичений розклад, в якому кожного дня містилась Божа Служба, молитви, конференції, ділення в групах, сприяє духовному відновленню та зросту. На завершення сесії учасники мали змогу поділитися своїми враженнями та дією Бога в своєму житті, розділюючи таким чином свою радість і маючи змогу радіти радістю інших.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio