Францисканське свято

2010-11-22Дніпропетровськ, ФОС

В урочистість Ісуса Христа Царя Всесвіту семеро дніпропетровських парафіян склали довічні обітниці євангельського життя у Францисканському Ордені Світських. До цього часу дніпропетровська спільнота світських францисканців налічувала лише двох членів, які склали вічні обітниці. Тому 22 листопада було насправді особливим днем у житті францисканської спільноти і всієї парафії.

Відтоді як св. Франциск заснував орден для світських людей, які у своєму стані життя хочуть жити Євангелією, минуло майже 800 років. І тепер, далеко від Ассизі, семеро різних людей, різного віку, статків, професії, обрали францисканський шлях на все життя. Вікова різниця між тими, хто цього дня складав вічні обітниці, склала понад 40 років. Наймолодший з них – бр. Андрій – ще навчається в університеті, а найстарша – сестра Людмила – вже на пенсії, допомагає дітям і онукам.

На свято до дніпропетровських францисканців приїхали гості з різних міст України: Новомосковська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Слов'янська, Севастополя, Хмельниччини.

Того ж дня двоє кандидатів розпочали знайомство з францисканською духовністю у постулаті францисканської спільноті, а троє осіб були прийняті до формації в новіціаті, готуючись до складання перших тимчасових обітниць.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio