У Києві стартувала програма з вивчення Біблії «Дабар»

2008-10-12Київ

Річний курс для вивчення молитви на основі біблійних текстів під назвою «Дабар» відкрили представники харизматичного руху Римсько-Католицької Церкви в Україні, в парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви перший раз у 2007 році.

Заняття 10-12 жовтня 2008 р. провів священник з Польщі отець Августин Пеляновський.

О. Августин зазначив, що «сучасний харизматичний рух у Католицькій Церкві потребує звернення до ІІ Ватиканського Собору 1962-1965 років». «Собор запрошує християн відкривати красу Слова Божого. У час, коли Святий Дух являє величні чудеса в харизматичних спільнотах Католицької Церкви, Господь готує для нас глибинне визволення від комплексів, атеїстичних страхів... Але це зцілення неможливе без глибоких, втрачених раніше, особистісних стосунків традиційних християн з Божим Словом. Адже немає таких сфер людського життя, які б не могло зцілити Слово Боже», - наголосив священик.

У других заняттях курсу взяли участь більше 100 учасників з різних областей України, а також гості з Росії та Білорусі. Тема перших зустрічей - «Біблія пояснює Біблію».

Ініціатор створення курсу «Дабар» в Україні, римо-католицький священик Роман Лаба зазначив: «Головне, про що я молюсь, - це жива віра. Я зустрічаю дуже багато людей, які називають себе віруючими, хоча насправді вони не знають, у що вірять. Вони не читають Слова Божого та практично Його не знають».

Він так окреслив мету програми: «... щоб кожна людина відкрила для себе особисто, що Біблія - це не просто історія, а й те, що людина переживає сьогодні».

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio