Братерсько-формаційна зустріч

2006-11-15Київ

В днях 14-15 листопада в монастирі Братів Менших Капуцинів на лівому березі столиці України на бульварі Перова відбулась наступна зустріч братів Віце-Провінції, яку очолив вищий настоятель Ордену на Україні – брат Блажей Суска. Ця зустріч завжди має на меті зміцнення духа братерства і солідарності в спільнотах, в яких живуть брати.

На зустрічі були присутні 29 братів і три постулянта. Цього разу не змогли приїхати брати з Воронежа (Росія).

Ми всі єдналися з Ісусом в щоденній Євхаристії і Літургії Годин, одночасно відкриваючи нашого Господа в братах, ділилися нашим життям в спільнотах. Разом розважали два документи нашого Ордену, а саме: Загальний Лист № 29 попереднього Генерального Міністра брата Джона Корріво під назвою «Бачити дійсність очима віри», а також лист секретаря Місійної Анімації та Відповідального за Солідарність в Ордені – брата Гельмута Раковського, який мав назву «Мир – плід солідарності». Духовність Міжнародної економічної солідарності Ордену Капуцинів.

Кожна спільнота могла представити плід останніх трьох щотижневих братерських зустрічей, які торкалися таких тем:
• Покликані до життя в бідності.
• Благодать праці.
• Прямуючи до Господнього Столу.

Крім того в малих групах ми розважали Анкету Єпископату Польщі 2006 року під назвою «Коли священик має кризу?» після чого ділилися особистим досвідом та роздумами над раніше приготованими запитаннями.

Брати, які брали участь в Курсі тривалої Формації в Frascati біля Риму дали короткі свідоцтва свого перебування, разом з іншими братами з країн східної Європи, на італійській землі, особливо ж в місцях пов'язаних з життям св. Франциска і перших капуцинів. Біля гробу св. Отця Піо один з братів отримав Боже Слово для нашої Віце-Провінції, а саме 12 розділ з Послання до Євреїв.

Був також час на те, щоб послухати розповіді відповідальних за деякі справи Віце-Провінції (Клара-Студіо, Школи Євангелізації), а також реферати. Багато уваги приділили розважанням над початковою формацією в постуляті.

З благословенням Віце-Провінціального Міністра всі щасливо повернулися до своїх монастирів.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio