Братерський з'їзд у київському монастирі

2006-04-20Київ

На минулому тижні 19-20 квітня у київському монастирі відбувся братерський з'їзд, на який зібралися брати капуцини, з 6 міст України. Нажаль не було трьох братів, які працюють у Воронежі, в Росії. Ця братерська зустріч відбувалася у святковій атмосфері в період «білого тижня», тобто безпосередньо після Пасхи, в час Великодньої Октави.

В цей урочистий час ми зібралися на спільну літургійну молитву, особливо ж радіючи та дякуючи Богові за дар Воскресіння під час Євхаристії. Спільні молитви ми переживали дуже святково, співаючи псалми.

Між іншим під час зустрічі ми вислухали дві конференції на тему Життя, посвяченого Богові, а також першої Енцикліки Папи Бенедикта XVI Deus caritas est - Бог є любов, а також роздумували над плодами візитації, яку в кожній спільноті братів проводив Віце-Провінціальний Міністр брат Блажей Суска. Бо такі зустрічі мають завжди як духовний, так і формаційний характер.

Ми також попрощалися з братом Петром Коморнічаком, який був покликаний до праці та служіння в Римській Курії нашого Ордену. Святкували разом іменини брата Юрія Зелінського – теперішнього секретаря та економа Віце-Провінції, а також 30-річчя брата Олександра Могільного, який на сьогодні живе і служить у київській спільноті. Після розмов та вирішення деяких душпастирських справ і питань нашого чернечого життя прийшов час на тепле братерське прощання, аж до наступної зустрічі.

 

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio