Молитва за місто

2011-01-22Воронеж

22 січня в парафії Матері Божої Заступниці в Воронежі відбулась молитовна зустріч для християн усіх конфесій, метою якої була спільна молитва за місто – місто, в якому всі вони живуть і яке їм небайдуже. Ця молитва зібрала разом віруючих православних, лютеран, баптистів, п’ятидесятників.

Звична байдужість людей та незгода на міжнаціональному рівні, розбиті родини і покинуті діти, які знаходяться за межами нашої уваги, щоб не порушувати наш крихкий спокій докорами сумління; бідні, люди, які страждають від алкоголізму та наркоманії... Так багато трагедій навколо – а ми часто намагаємось робити вигляд, що не зауважуємо їх, це ж боляче, а водночас здається, що від нас нічого не залежить і неможливо нічого змінити. Так, «неможливе це людям, а не Богові. Бо для Бога можливе все!» (Мк 10,27).

Це перша така молитовна зустріч. Символічно, що дата проведення цієї зустрічі припала на тиждень молитов про єдність християн.

Не зважаючи на те, що – як все нове і невідоме – вона відзначалась певною обережністю, однак пройшла в дусі простоти, єдності та сердечної молитви, викликала в учасників ентузіазм і бажання надалі проводити зустрічі такого роду (до цього ж досить часто – щомісяця). І тому, сподіваємось, що ця зустріч започаткувала молитовне служіння за місто.

За матеріалами сайту римсько-католицької парафії в Воронежі

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio