Відвідини спільноти братів у Воронежі

2006-11-26Воронеж


Протягом 18-26 листопада цього року брат Блажей Віце-Провінціальний міністр України відвідав братерську спільноту в Воронежі (Саратовська єпархія, Росія). Вирушив він туди разом з братом Володимиром Процько, молодим братом капуцином родом з України, який тепер навчається в семінарії, а протягом цього року скерований на практику, як і інші семінаристи.

Під час цього візиту брати спільно похилялися над Божим словом, розпізнаючи Божу волю щодо подальшого життя і душпастирської праці в Воронежі. Однією з тем братерських зустрічей, був лист нашого попереднього Генерального міністра брата Джона Корріво, який був присвячений нашому життю віри та погляду очима віри на дійсність, яка нас оточує.

Для більш широкого і кращого ознайомлення з дійсністю Росії та життям церкви в Росії, брат Блажей в супроводі брата Марека Бакєжинського і брата Володимира Процько, вирушили до столиці Росії, до Москви.

Протягом одноденного візиту Віце-Провінціальний міністр відвідав Кафедральний собор та Єпископську Курію. Брат Віктор в свою чергу організував також коротку екскурсію по місту, під час якої брати побачили Кремль, Червону Площу, Собор Христа Спасителя, церкву св. Людовика на Лубянці та Трет'яковську галерею.

По дорозі брати також побували на славному місці переможної битви під час ІІ світової війни на Курській дузі.

Величезний мегаполіс, налічує близько 12 міліонів мешканців, справляє враження багатого міста, наповненого самотніми людьми.

Оазисом спокою є церкви і музеї, які виражають духовне багатство російського народу. Після повернення до Воронежа брати разом з сестрами вирушили до Бєлгороду на фабрику, де виготовляють йогурти, власником якої є німецька фірма “dr.Oetker”. Представник цієї фірми є добродієм парафії в Бєлгороді, куди брати з Воронежа регулярно приїздять з душпастирським служінням.

Великою радістю для нашої парафії в Воронежі було відкриття чернечого дому Сестер зі Згромадження Ісуса Милосердного, які прибули на запрошення єпископа і братів капуцинів для допомоги в душпастирській праці. Першими сюди приїхали с. Дам'яна, родом з Білорусі і с. Бригіда, родом з Польщі (на фото: відповідно ліворуч і праворуч). Вони разом з братами ведуть заняття для дітей і молоді, а також групи студентів з країн Африки і Латинської Америки.

Молімося за Братів капуцинів і Сестер Милосердного Ісуса, щоб з Божою допомогою могли відповідати на потреби і завдання, які ставить перед ними життя і служіння в Росії, а особливим чином, в Воронежі.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio