II Віце-Провінціальний Капітул

2007-05-21Красилів

II Віце-Провінціальний Капітул Віце-Провінції України Ордену Братів Менших Капуцинів

Згідно з положеннями Конституцій Ордену Братів Менших Капуцинів після періоду трьох років, який минув від встановлення Віце-Провінції України (14 червня 2004 р.), 21 травня в монастирі Братів Менших Капуцинів в Старокостянтинові розпочався ІІ Віце-Провінціальний Капітул. В ньому беруть участь 28 братів нашої Віце-Провінції, тобто всі брати, які є її членами і склали вічні обіти. На цей час, щоб прийняти участь в Капітулу, прибули також брат Петро Коморнічак і брат Костянтин Морозов з Риму. Разом з братами перебуває також їх співбрат, на теперішній час – Ординарій Харківсько-Запорізької єпархії Єпископ Станіслав Падевський.

Завданням Капітулу є вибори нового складу Уряду Віце-Провінції – трьох братів: Віце-Провінціального міністра та двох його радників. Після цього брати спільно обговорюватимуть важливі питання відносно життя і діяльності Віце-Провінції та планів її розвитку.

22 травня, у другий день Капітулу після молитовного зосередження, в якому брати пережили цей день, ввечері відбулись вибори нового Віце-Провінціального Міністра. Ним був обраний брат Блажей Суска, котрий виконував ці обов'язки вже протягом трьох попередніх років.

Наступного дня, 23 червня, відбулись вибори радників: першим Радником став брат Павло Токаж, а другим - брат Збігнєв Савчук. Після того як новий Уряд прийняв повноваження, брати перейшли до розглядання і обговорення подальших справ Віце-Провінції. Капітул завершився 24 травня.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio