Капуцинська родина святкує на Закарпатті

2008-05-25Вінниця

Невдовзі після рукоположення, а саме 25 травня, в неділю, мала Батьківщина брата Романа Попа святкувала та дякувала Богові за дар, яким Він щедро обдарував нашого брата. До села Білки, що на Закарпатті, з'їхались брати капуцини з різних міст України та Польщі. У рідному селі брат Роман відправляв Літургію в грецькому обряді, так як має особливий привілей та дозвіл справляти Євхаристію у двох обрядах (біритуалізм).

Разом з нововисвяченим священиком служили цю урочисту Божу Службу в східньому обряді брати капуцини зі всіх монастирів Віце-Провінції. Проповідь на цій приміційній Євхаристії промовив брат Петро Куркєвіч, який співслужив поруч з братом Романом, одягнений як і він в літургійну одежу східнього обряду. На Службі Божій була присутня вся родина, друзі однокласники, вчителі та просто односільчани, які прийшли привітати свого друга, сина і брата, якого Господь вибрав з-поміж них для особливого служіння. Тут, під час своєї подячної промови на закінчення Літургії, трохи схвильований, але щасливий неопрествітер щиро дякував Богові за усіх дорогих його серцю людей, яких Господь поставив на його дорозі. Після Служби Божої гостей запросили до святкового столу, де всіх частували місцевою закарпатською стравою – кнедликами.

Гурт «Кана» своїм співом підтримував святковий настрій та закликав усіх білчан до прослави Бога піснею та танцем. Навіть журавлі у небі вимальовували кола, ніби приєднуючись до прослави Бога, своїм чудовим пташиним танком.

За словами деяких мешканців села, які надзвичайно тепло прийняли гостей брата Романа, що приїхали з різних куточків України і не тільки: „Білки такого ще не бачили!”

Дякуємо Богові за Його Незмірну до нас Любов, в якій Він дарував нам брата Романа та за це чудове святкування посеред мальовничих гірських краєвидів та чудової гірської природи, а нашому братові зичимо стати слухняним знаряддям в руках Господа та найщедріших благословінь на життєвій дорозі та в пастирському служінні!

 

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio