Капуцин - новий консультант Конгрегації

2005-10-13Київ

13 жовтня 2005 Святіший Отець Бенедикт XVI призначив декілька нових Консультантів Конгрегації у справах Божого Культу та Дисципліни Таїнств. В їх числі також знаходиться наш співбрат Костянтин Морозов.

Брат Костянтин народився в Хмельницькому, Кам'янець-Подільської Єпархії, 12 липня 1973 року. Після рукоположення у пресвітерат був скерований своїми настоятелями у братерську спільноту до Вінниці. Там протягом 3 років виконував обов'язки вікарія у парафії Матері Божої Ангельської. В той час він проявив свій письменницький та катехетичний талант, видаючи брошури на катехетично-літургійну тематику, написані доступною мовою. Ці книжки мають велику популярність серед католиків майже всієї України.

Після перенесення до чернечої спільноти у Києві, єпископ Київсько-Житомирської Єпархії призначив його настоятелем парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Ці функції він успішно виконував протягом майже двох років. В той час брат Костянтин, між іншими, очолював Медіа-Центр - інформаційну службу Католицької церкви в Україні, дуже ретельно займався виданням Міссалу українською мовою, старанно працював в Літургійній Комісії при Конференції Єпископату України. Звільнений від обов'язків настоятеля парафії у Києві, був скерований на навчання до Риму для отримання кандидатського ступеню з богословських наук, таким чином перериваючи розпочату працю підготовки до друку Літургії Годин українською мовою.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio