Великопісні реколекції під час війни

2022-03-08Кустодія

З 3 по 6 березня 2022 року в парафії святої Терези від Дитяти Ісус у Брюховичах відбулися великопісні реколекції, які проводив брат Сергій Воронюк OFMCap.

«Так того забажав Господь, щоб пережили ми цей святий час в страшні дні нашого життя і в історії нашої України. Під час війни, Слово Господнє, над яким роздумували протягом цих днів потішило нас, укріплювало і давало надію.» - ділиться один із учасників реколекцій.

Реколекціоніст підкреслив, що ці духовні вправи стали відповіддю Бога на його запитання «Чим я можу зарадити? Чим я можу допомогти?», коли брат Сергій, повертаючись із Брюховечів, став свідком пожежі у храмі святої Терези від Дитяти Ісус:

«Тепер горить не дах храму, горить моя Україна! І на дев'ятий день повномасштабного вторгнення стають зрозумілішими слова, які Господь дарував в перший день останньої повномасштабної війни тирана. Тоді Господь через Церкву сказав: "Бо кожен вогнем посолиться..." (Мк 9, 49). Переживемо цей вогонь ворожої артилерії, зануривши наші серця у вогонь Божої любові та вірності і Божою силою вийдемо з цього посоленими, тими, хто знає вартість і цінність життя та свободи!»

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio