Духовні вправи

2006-09-30Старокостянтинів

В днях з 25 по 30 вересня 2006 р. в капуцинському монастирі в м.Старокостянтинові, брати капуцини нашої Віце-Провінціі проводили свої щорічні духовні реколекції.

У цьому році реколекції вів о.Роман Грек, ректор Духовної семінарії «Redemtoris Mater» в м.Києві. Протягом тижня роздумуючи над життям таких біблійних постатей Старого і Нового Завіту як Яків, Йосип Єгипетський, Давид чи Петро, брати намагалися побачити як Господь діє в їхньому житті, перед чим остерігає і до чого заохочує. Брати мали можливість особисто досвідчити міць Слова Божого, проводивши скрутацію над уривками зі Святого Письма. Ділення власним досвідченням дії Слова Божого в спільноті зміцнювало всіх у переконанні, що „Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного”.

Центром кожного дня була Свята Служба, також брати спільно молилися Літургією Годин, яку прикрашали чудовим співом.

Хоча ж реколекції відбувалися в молитовній зосередженості, не забракло місця на дружні братерські розмови і ділення спільними враженнями.

В п'ятницю 29 вересня, в свято Святих Архангелів Михаїла, Гаврила і Рафаїла, відбулася ще одна значна подія; п'ятеро братів-семінаристів: бр.Олександр Могильний, бр.Володимир Процько, бр.Владислав Гмирко, бр.Віталій Пасічник та бр.Віктор Дешук (фото нижче) поновили свої чернечі обітниці чистоти, послуху та вбогості прагнучи наслідувати Господа Ісуса Христа за прикладом св. Франциска.

Реколекції закінчилися, і брати роз'їхалися по своїх парафіях щоб, збагатившись духовно, з новим запалом нести світло Христової Євангелії всім спраглим Бога.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio