Антивірус для дітей

2004-09-01Вінниця

З вересня 2004 р. по серпень 2007 р. в ефірі Першого Національного Каналу України транслювалася дитяча програма «Містечко Надія» - продукт мультимедійної студії Clara Studio, що в Вінниці. Зауважень щодо змісту, навчального й естетично-виховного напрямку продукту не було, його було знято з ефіру, як застарілий формат. Разом з тим було узгоджено, що у випадку створення нового сучасного формату програми, яка буде цікавою, пізнавальною, сприятиме правильному духовному та ціннісному розвитку дітей, вона отримає своє місце в ефірі Першого Національного.

На сьогоднішній день зусиллями Clara Studio було створено нову програму – «Антивірус для дітей». Презентаційна програма у сучасному форматі, створеному з залученням новітніх інформаційних, анімаційних та монтажних технологій була схвалена керівництвом Національної Телекомпанії. В єфірі Першого каналу програма вперше з'явиться 2 листопада і транслюватиметься вона щонеділі о 9.15.

Ця програма, що базується на глибоких моральних цінностях, намагається прищепити християнські ідеї, які можуть сприяти правильному духовному та ціннісному розвитку дітей.

Для оформлення програми здійснюється об'єднання живого відео з 3D-анімацією.

Діти (2 братики і 2 сестрички), а разом з ними МОБА (мобільний телефон) потрапляють до системного блоку комп'ютера по запрошенню віртуального друга – риби Іхтіс. Комп'ютерний друг зазиває дітей у надзвичайні подорожі мережею Інтернет. Друзі Іхтіса стають друзями дітей: шалений професор, пожежники, винахідники, мандрівники і багато інших...

Крім захоплюючого інформаційного простору, діти зустрічаються з небезпеками, які постають у програмі під оболонкою комп'ютерних вірусів. Від загрози дітей рятує антивірус – Іхтіс. З'ясовуються також, що Іхтіс – художник: він завжди має приготований для дітей мультфільм про свого однойменного друга – Ісуса з Назарету. Кожну серію програми супроводжує відео кліп музичного дитячого гурту «Ковчег Ноя».

Не будемо багато розповідати, не дарма кажуть краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Заохочуємо кожного з Вас, відвідувачів нашого сайту, увімкнути свої телевізори 2 листопада о 9.15, щоб подивитися перший випуск нової програми, а також попередити про її вихід своїх дітей, маленьких друзів та знайомих.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio