Який шлях прокладаємо в своєму серці? Відпуст в Кам'янському

2021-12-06

У суботу, 5 грудня 2021 року, парафіяни храму святого Миколая в Кам’янському відзначали храмове свято.


“Якою дорогою ми йдемо? Який шлях прокладаємо в своєму серці? Кому дозволяємо вести нас дорогою, що проходить через наше серце?” – з цими питаннями звернувся до присутніх парафіян та гостей єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Павло Гончарук, який очолив урочисту відпустову Святу Месу. Під час своєї проповіді владика звернув увагу на те, що бути християнином – це бути відкритим на Божу благодать, дозволяти Богу вести тебе Його стежками та діяти в твоєму житті. Бути християнином це не виконання якихось приписів, це постава твого серця – творити добро.

Розділити із парафіянами радість святкування приїхали гості із Кривого Рогу – настоятель Римо-католицької парафії Успіння Пресвятої Діви Марії о.Єжи Ліс MS та альбертинець брат Вєслав Кашмарчик із Запоріжжя.


Після урочистої Святої Меси єпископ Павло освятив Кухню святого Антонія для убогих, побудовану завдяки фінансовій та молитовній підтримці доброчинців з різних країн світу. Тут щоденно гарячі обіди, медичну допомогу, ліки та теплий одяг отримують близько 40-45 осіб.

Будівля Кухні святого Антонія для убогих іще не завершена: потрібні меблі, а також завершити внутрішні роботи. Брати-капуцини з Кам’янського разом із парафіянами просять небайдужих про фінансову підтримку на закупівлю продуктів харчування та медикаментів.

За матеріалами: Римо-католицька парафія святого Миколая в м.Кам’янське

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio