Зустріч капуцинів Європи

2021-10-20Орден

З 11 по 16 жовтня 2021 року в Санктуарії Пресвятої Діви Марії Ясногірської в Ченстохові відбулася зустріч братів менших капуцинів Європи.

Під гаслом "Капуцини в Європі. Мрія про спільноту" зібралися 90 братів-вищих настоятелів, серед яких провінціальні міністри, кустоші, а також делегати з усієї Європи, Турції та Ливану. Окрім того у зустрічі взяли участь брати, відповідальні за формацію на рівні Європи, та брати з генерального уряду Ордену. Протягом цих днів учасники зустрічі зосередилися на питанні нинішньої ідентичності капуцинів у Європі та викликах, з якими стикається європейський континент, які також стосуються всієї Церкви, а отже, і капуцинів.

Брати слухали лекції та конференції запрошених доповідачів: капуцинів, братів менших, мирян та сестер. Післяобідній час був частково відведений для роботи в групах, де учасники могли обговорювати конкретні питання.

Зустріч супроводжувалася молитвами: щоденною Євхаристією, яка двічі відправлялася в каплиці чудотворного образу на Яній Гурі, та молитвою Літургії Годин.

Час зустрічей під час відпочинку був також моментом обміну досвідом та спостереженнями.

Протягом цих днів обговорювались такі теми:

За матеріалами: Генеральна Курія Ордену Братів Менших Капуцинів

 

 

 

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio