Транзитус. Перехід св.Франциска від земного до вічного життя

2021-10-04Дніпропетровськ

У неділю, 3 жовтня, духовно єднаючись з усією францисканською родиною, в парафії святого Йосипа в Дніпрі відбулося святкування переходу святого Франциска Ассизького від земного до вічного життя (Транзитусу).

Під час молебню, приготованого Францисканським Орденом Світських та Францисканською молоддю, пригадуючи смерть святого Франциска з Ассізі, присутні мали можливість заглибитися у її внутрішній вимір – смерть не є межею існування людини, а лише мостом, який з’єднує наше життя на землі із тим, яке чекає нас у майбутньому.

Христос своїм воскресінням перетворив порох нашого життя на перемогу й тріумф. Він перетворив саму смерть на те, що ми можемо привітати з усмішкою, як свого доброго товариша, — як це зробив святий Франциск Ассізький.

«Слава Тобі, мій Господи, через нашу сестру тілесну смерть, від якої не може врятуватися жодна жива людина», — співав святий Франциск.

З моменту започаткування у 1228 році Папою Григорієм ІХ до нинішніх часів святкування Транзитусу стало традицією Католицької Церкви та всієї Францисканської Родини.

 

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio