В Яблуниці відбулися реколекції ECOUNTER

2021-08-28Старокостянтинів, СЦТ

З 3 по 13 серпня в Карпатах, в  с.Яблуниця Івано – Франківської області, в Установі Карітас - Спес вже всьоме відбулися реколекції «ЗУСТРІЧ З БОГОМ» (з англійської мови “ENCOUNTER” – Інкаунтер) для дорослих та молоді за участю 114 осіб, підчас яких воскреслий Господь Ісус Христос служив нужденним, хворим та поневоленим через проповідь Божого Слова, святі таїнства, навчання, розмови, очищення, зцілення та звільнення від духовних ворогів.

Метою реколекцій була зустріч лицем в лице з живим Богом, відновлення та поглиблення особистих стосунків з Ним та наповнення Святим Духом.

Проект цих унікальних духовних вправ в католицькій Церкві передбачає також формацію молільників на трьох рівнях, зустрічі в малих групах, окрему формацію для сімейних пар та  індивідуальні духовні консультування, заступницькі та спільні молитви.

Нам товаришувала віра в те, що одна молитва може змінити якусь важку ситуацію в житті людини, але ОДНА ЗУСТРІЧ З БОГОМ - змінює на краще все її життя!  

Інкаунтерні реколекції організував о.Юрій Зелінський OFMCap (капелан Реабілітаційного Центру та відповідальний за Пункт Консультаційно - молитовний) разом з лідером молитовної формації Іриною Залізняк та командою лідерів-служителів.

 Детальніше про Реабілітаційний центр Ісуса Агнця Божого читайте за посиланням.

 

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio