Відпуст у вінницькій парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської

2021-08-01Вінниця

У неділю, 1 серпня 2021 року, парафія Пресвятої Діви Марії Ангельської в м.Вінниця відзначала храмове свято.

Урочисту Службу Божу очолив о.Олександр Коцюр, настоятель вінницької парафії святого Франциска. Йому співслужили брат Йосип Хроми OFMCap та брат Вадим Штогрин OFMCap.

З огляду на те, що свято припадає на будній день, урочиста відпустова Свята Меса у Вінниці звершувалася в неділю, прооте свято Пресвятої Діви Марії Ангельської є святом благодаті для всіх: прощення кар за гріхи може отримати кожен, хто 2 серпня відвідає францисканський або парафіяльний храм, та виконає звичайні умови для отримання відпусту, тобто молитва «Отче наш» або «Вірую», сповідь, якщо є потреба, прийняття Святого Причастя, молитва у намірах Святішого Отця, зречення будь-якого гріха, навіть легкого.

Звідки походить відпуст «Порціункула»?

Святий Франциск Ассизький молився за грішників, бажаючи, аби всі дісталися до раю. Йому об’явилися Ісус та Богородиця, обіцяючи прощення гріхів усім, хто 2 серпня відвідає каплицю Матері Божої Ангельської. У 1216 цю особливу індульгенцію затвердив Папа Гонорій ІІІ. А Папа Павло VI в Апостольській конституції «Indulgentiarium Doctrina» (1967) розповсюдив цей привілей не лише на одне конкретне місце і конкретний орден, а на всю Церкву.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio