Перші кроки за Ісусом за прикладом святого Франциска

2021-07-28ФМ

 

З 20 по 27 липня 2021 року в с.Вербовець Вінницької області відбулися реколекції Францисканської молоді Spoleto.

Назва духовних вправ походить від однойменної долини в Італії, поблизу м.Асізі, де святий Франциск вперше почув голос Бога, який запитував: "Франциску, кому краще служити? Господарю чи слузі?". Spoleto є початком свідомого навернення святого Франциска і, відповідно, початковим етапом формації Францисканської молоді.

Через конференції, темою яких було навернення, учасники мали можливість зробити перший крок за Ісусом слідами святого Франциска - поставити Бога на перше місце і відкинути усе, що від Нього віддаляє, наново відкрити те, що Бог віддав за нас Своє життя, та відповісти на Його Любов.

Духовні вправи, організовані та проведені стараннями 12 служителів, серед яких священники, богопосвячені особи та молодь, були часом на перебування учасників із Богом на особистій та спільнотовій молитві, а також часом активного відпочинку, ігор та мандрівок.

В реколекціях Spoleto взяли участь 41 особа віком від 14 до 24 років зі Львова, Коломиї, Дунаївців, Старокостянтинова, Красилова, Вінниці, Києва, Дніпра та Жешова (Польща).

Подібний захід проводиться не вперше і вже є традиційною подію у рамках літньої формації Францисканської молоді в Україні.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio