Щорічні реколекції Кустодії

2020-09-12Кустодія, Старокостянтинів

Реколекції братів капуцинів традиційно відбулися в мурах старокостянтинівського монастиря. Особливістю цьогорічних духовних вправ було те, що проводило їх відразу кілька братів. Всіх їх ми добре знаємо - вони були у початків нашох Кустодії: брат Блажей Суска, брат Юстин Русін, брат Петро Куркєвіч і брат Казимір Гузік.

Цьогоріч провести свої духовні вправи прибуло менше братів ніж зазвичай. Каратнинні обмеження перешкодили братам з Росії і деяких інших спільнот взяти участь у реколекціях.

Вперше в часі реколекції відбулася онлайн-конференція. Провів її брат Юстин Русін, який наразі знаходиться у Краківській спільноті і проходить лікування.

В цьому році припадає річниця монашого життя кількох наших братів. Брат Леонід Маєвський урочисто поновив свої монаші обітниці під час Служби Божої у п'ятницю.

Протягом усіх чотирьох днів реколекції брат Казимір Гузік наближував братам героїчне життя Слуги Божого Серафима Кашуби, нашого співбрата, який у радянські часи служив католикам Радянського Союзу.

Дякуємо Богу за цей час духовної віднови і просимо Святого Духа про провадження всіх братів капуцинів протягом наступного року.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio