День другий

2020-07-14Кустодія, ПАЛ

Другий день (14 липня 2020 року) XXIX Подільського паломництва розпочався Службою Божою в костелі святого Йоана Хрестителя в місті Староконстянтинові.

Розважаючи над Євангелієм з дня, де Христос дорікає мешканцям Хоразину, Витсаїди та Капернауму, брат Блажей зауважив: "ці міста були настільки переконані, міцні і їм так добре жилося, що вони не хотіли приймати гостей та бути відкритими на інших." Натомість в Старому Заповіті Бог весь час нагадує ізраїльському народові, що ті були чужинцями та вигнанцями, нагадує, як їх приймали і наказує чинити так само.

Звертаючись до історії Кустодії, зокрема, в місті Староконстянтинові, де одним із перших відродився осередок присутності капуцинів, брат Блажей пригадав відкритість та гостинність місцевих мешканців: "Ми тут були прийняті людьми, вашими предками, нам тут було дуже добре, ми не відчували себе якимись чужинцями, ми були в себе. Тим більш архітектура цього храму нагадувала, що ми є вдома. Далеко від дому, але в той самий час вдома. Тому ці слова про відкритість, гостинність стосувалися тих людей, які нас прийняли. Заохочую вас під час цієї Євхаристії, протягом цього дня, нашого паломництва і усього життя слухати Бога, бути відкритими і таким чином будемо щасливі."

Отримавши благословення від настоятеля парафії Пресвятого Серця Ісуса в місті Красилові брата Матвія Стибурського, прочани вирушили до Староконстянтинова, подолавши другого дня паломництва шлях у 24 кілометри.

Запис конференцій, що були виголошені в цей день можна переглянути за посиланнями, поданими нижче.

Суть священицького та богопосвяченого покликання в Церкві, брат Станіслав Маньскі.

 

Підсумок другого дня паломництва, брат Сергій Воронюк.

Запрошуємо духовно єднатися з паломниками через онлайн-трасляції Євхаристії та прослуховування конференцій на You-Tube каналі Піо ТБ.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio