Відкриття дому отця Піо

2018-05-26Київ

26-го травня 2018 року в римсько-католицькій, капуцинській парафії Марії Матері Церкви у Києві відбулось відкриття Дому святого отця Піо. Святкування розпочались ще попереднього дня, коли ми саме святкували 131-шу річницю від дня народження нашого святого Брата. О 18.00 ми молились вже традиційним молебнем за заступництвом святого Стигматика з П'єтрельчіни, який цього разу, з огляду на травень, був поєднаний з травневим молебнем до Матері Божої. Пізніше відбулась Євхаристія. Під час проповіді усі присутні могли більше дізнатись про відносини отця Піо з Дівою Марією. А вже після Святої Служби своїм свідоцтвом про дію отця Піо в його житті з нами поділився Іван Іванович Яворський, відомий київський хірург. Усе це транслювалось на хвилях радіо Марія.

Безпосереднє ж святкування відкриття Дому отця Піо, приурочене до його дня народження, розпочались в суботу о 16.00. На підвищені біля храму зібрались дружини заглиблих в АТО солдатів, волонтери, капелани, військові, служителі Християнскьої Служби Порятунку. Це саме ХСП в найближчі роки служитиме людям пораненим війною в стінах Дому отця Піо. Усі присутні мали змогу довідатись як багато та які саме організації співпрацюватимуть на "платформі", якою є ХСП у стінах отця Піо. Пізніше усі перейшли до самого Дому. Після молитви брата Йосипа Хромого, настоятеля київських капуцинів, та короткого представлення історії життя та діяльності отця Піо, як також історії повстання його Дому в Києві, наступила мить урочистого перерізання червоної стрічки привході до Дому. Зробили це, вже згаданий брат Йосип та Ігор Шторм, командир ХСП. Після освячення Дому учасники могли насолоджуватись виставокю фоторобіт фонду "Серце горлиці", могли взяти участь у міні-фуршеті на капуцинському подвір'ї та послухати веселої і запальної музики христяинського гурту, який спеціально з цієї нагоди прибув до нас з Житомра.
Дякуючи Богові за дар Дому отця Піо, за дар Християнксьої Служби Порятунку та кожного небайдужого серця, просімо Його про щедре благословення для всіх, хто служитиме та хто шукатиме допомоги в Домі отця Піо.

Дивись фотографії з події

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio