Зустрічі вищих настоятелів

2017-11-15Київ, Кустодія, Орден

Протягом 14-15 листопада відбулося кілька важливих для богопосвячених осіб України подій.

Пленарне засідання Ради Коференцій у Києві

В нашому монастирі у Києві 14 листопада 2017 року пройшла шоста зустріч вищих настоятелів чоловічих і жіночих згромаджень і орденів. Разом вони творять Раду Конференцій Вищих настоятелів чоловічих і жіночих Згромаджень Католицької Церкви латинського та візантійського обрядів. Початок зустрічей у цьому форматі був покладений два роки тому у Львові.

Богопосвячені настоятелі зустрілися, щоб ділитися дарами, які Господь щедро роздає своїй Церкві, а також, щоб слухати Його волю сьогодні і в майбутньому. Ясна річ, что важливе теж координування і планування спільних заходів, які будуть мати місце у майбутньому. Серед запрошених гостей були представники організації "Християнська служба порятунку", які поділилися особливостями свого служіння в зоні АТО і на сході України.

Пленарне засідання Конференції Вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольського життя РКЦ в Україні

Наступного дня, 15 листопада, вже в Житомирі в жіночому бенедектинському монастирі, пройшлопленарне засідання Конференції Вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольського життя РКЦ в Україні. В цій зустрічі приймало участь 28 сестер, представниць усіх жіночих згромаджень України. Духовну опіку зустрічі справував наш кустош брат Блажей Суска.
Сестри обрали нову голову Конференції і радну. Очолила Конференцію сестра Олена Бись зі Згромадження Сестер від Ангелів. Новою радною обрали сестру Ренату Нуцковську зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
 
---
Фото: Католицький Медіа-Центр

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio