Серця сповнені любові

2017-10-01Дніпродзержинськ

1 жовтня, в Міжнародний день людей похилого віку, який був  проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, в нашій парафії відбувся концерт. З ініціативи спільки поляків в особі керівника клубу “Старість в радість” – пані Клари Богунової, парафіяни приготували це свято для наших дорогих бабусь і дідусів, для тих, хто був на початку відновлення Храму, хто підтримує парафію своїми молитвами, хто передає віру із покоління в покоління.

Під час концерту лунали українські і польські пісні у виконанні парафіян із різних спільнот, класична музика - Іоанна Себаст'яна Баха, Соло №1 для скрипки у виконанні Беніаміна Саркісяна. "Чарна Мадонна" прозвучала у виконанні брата Павла Лясоцького. Та найбільшу насолоду і радість присутні отримали від виступу дитячого хору під керівництвом Вікторії Гоцирідзе.

Під час концерту згадали історію парафії від народження до відбудови, священиків, які працювали тут, парафіян, які своїми молитвами під час "підпілля" вимолили повернення і відродження парафії. Багатьох з них вже давно нема в живих, та пам'ять про них живе в наших серцях.

А на кінець усіх присутніх чекала несподіванка від настоятеля брата Адама Врубель - смаколики для дорослих і дітей.

Фотографії з події

Джерело: сторінка парафії у Кам'янському www.snicola.net

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio