Рукоположення капуцина

2015-10-18Кустодія, Красилів

Таїнство священства

13 травня 2017 року, в 100-ту річницю першого явлення Матері Божої фатімським дітям, брат Сергій Воронюк отримав дар священства. Рукоположення здійснив єпископ-помічник Каменець-Подільської дієцезії о. Радослав Змитрович у м. Красилові, Хмельницької області.

В гомілії отець єпископ Радослав звернув увагу вірних на фатімьскі явлення Марії, а також закликав кандидата в священики до покори в служінні Богові і людям.

Приміції

Наступного дня, 14 травня, брат Сергій відправив свою першу самостійну Службу Божу. Слово Боже до неопресвітера виголосив брат Едвард Кава, францисканець конвентуальний, а від кількох днів єпископ-номінант у Львівській дієцезії. В проповіді він звернув увагу на слова Ісуса з Євангелії "Нехай не хвилюється серце ваше. В Бога вірите і в мене вірте", відносячи їх до наших хвилювань щоденних і суспільних. Розділити радість дару свячень до брата Сергія прибули брати францисканці (OFM), а також францисканці світські з Третього Чину святого Франциска і зі спільнот Молоді Фрацисканської.
Після закінчення Служби Божої нововисвячений священик уділив урочистого приміційного благословення для всіх присутніх на Євхиристії.

Нехай благословення Боже завжди щедро проливається через служіння брата Сергія Воронюка на всіх, до кого Господь його пошле!

 Фотографії з події

 

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio