Консекрація у Києві

2016-10-15Кустодія, Київ

Перші брати Капуцини прибули до Києва у 1993 році маючи на меті створення парафії і будову монастиря. Будову тимчасових пріміщень для братів і каплиця розпочали в 1996 році, і три роки пізніше - почали класти фундамент під храм.

Минуло отже 23 роки від прибуття братів до Києва до цього дня 15 жовтня, коли ми могли переживати урочистість консекрації нашого київського храму. Урочисту Службу Божу очолив ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії, отець єпископ Станіслав Широкорадюк. Літургічній спів збагатив хор з нашої капуцинської парафії з Дніпра, а після Євхаристійної літургії відбувся концерт гурту КАНА.

В урочистих заходах взяли участь брат Марек Міщинські, делегат Провінційного міністра Краківської Провінції капуцинів і радний уряду провінції; брат Марек Круль, делегат провінційного міністра Провінції Австрії і Південного Тиролю; брат Алег Шенда, настоятель Кустодії Білорусії, а також брати капуцини Марек Пашют і Анджей Жилевіч з Кустодії Білорусії. Прибули також брати зі спільнот Кустодії України і Росії, священики і вірні з парафій Києва і України.

Ця вийняткова урочистість є для нас - братів Кустодії України і Росії, можливістю віддати славу Богу за Його вірність і провадження. Молимося з вдячністю за всіх добродіїв, завдяки яким цей храм міг бути побудований.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio