Фатімська Божа Матір

2016-09-24Дніпродзержинськ

Сьогодні, 24 вересня 2016 року, нашу парафію св. Миколая відвідала фігура Матері Божої з Фатіми. Такий неочікуваний подарунок від Марії отримали парафіяни теплого осіннього суботнього дня.
Отець Станіслав Фірут SAC, який є директором Українського Фатімського Секретаріату і провадить це паломництво, заохочував присутніх довіряти Марії і використовувати її "зброю", тобто молитву на розарії, чувати в молитві, приступати до Святих Таїнств. Ворог людський не спить і ніхто не знає часу, коли стане перед Небесним Отцем.
Нагадав отець і про обітницю Фатімської Богородиці - набоженство п'яти перших субот.
Поділився о. Станіслав також свідоцтвами благодатей, які вже отримали віруючи з України молячись перед фігурою Марії.
Разом із фігурою Марії із Фатіми, парафіяни могли вшанувати також мощі святого Івана Павла ІІ та блаженних дітей - Гіацинти і Франциска.
Багато хто також виказав бажання взяти на себе одне з шести зобов'язань щоб бути записаному в "золоту книгу", яка буде завезена до Фатіми.
         
Після офіційної частини кожен міг підійти і особисто зазирнути в очі Марії, побачити її посмішку, чи ... можливо трохи сумний погляд, доторкнутись до фігури Богородиці, занести Їй свої прохання, очікування, подяку.
Щиро дякуємо отцеві Станіславу за його служіння, за слово, яке він проказував до нас, за відкрите серце і готовність ділитися своєю любов'ю до Марії.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio