XXV ювілейне Подільське

2016-08-22ПАЛ

Вже двадцять п'ятий раз брати капуцини вели Люд Божий подільськими шляхами до найбільшого санктуарію Матері Божої Поділля. Цього року наша проща пройшла під гаслом "Де гріх, там - милосердя". Разом з нами були також ветерани паломництва брат Блажей Суска і бр. Матвій Стибурський.

На початок Божої мандрівки до хмельницького храму Христа Царя прибули паломники з різних міст нашої держави, а також з інших країн. Варто назвати хоча б деякі з цих місцевостей: Київ, Вінниця, Кам'янець-Подільський, Рівне, Южноукраїнськ... Ясна річ, були представники всіх місцевосцей, які ми минали - з Красилова, Старокостянтинова, Строго Острополя, Любара.

Милосердною до паломників була також погода - жодного разу не намочив нас дощ, а й сонце - не так пекло, як часами бувало. Навіть погоду Господь ушляхетнив своїм милоседям. Без мозолів і звичайних трудів мандрування ясна річ не обійшлося.

Благодаттю Божою скеровані на поділіські шляхи молитви і братерства, і Божим милосердям проваджені великою паломницькою родиною в 311 чоловік ми з радісними співами увійшли на площу перед Санктуарієм в Бердичеві.

За все хай буде слава Богу!

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio