V Звичайний Капітул

2016-04-11Кустодія, Орден, Старокостянтинів

На Капітул, який традиційно проходив в Старокостянтинівському монастирі, прибули всі брати з вічними обітами нашої Кустодії. Очолив згромадження міністр провінційний брат Томаш Жак, а брат Роберт Рабка провадив духовне приготування братів для розпізнання Божої волі. Також на Капітул були запрошені шановні гості: брат Ярослав Бабік, кустош Болгарської Кустодії, і брат Алег Шенда, кустош Кустодії Білорусі.

Капітул - це особлива зустріч братів, під час якої з вдячністю споглядаємо на попередні три роки нашого життя, і з вірою просимо Святого Духа про провадження нашої братерської спільноти в майбутньому. Кокретним виразом віри в дію Бога є вибір нового уряду Кустодії. На цю важливу зустріч прибули 36 братів, в тому числі брат Сергій Воронюк, який кілька днів раніше склав свої вічні обіти.

Склад V Капітулу Кустодії України і Росії

 

Шляхом таємного голосування було обрано новий Уряд Кустодії. В його склад увійшли:

На урочистій Євхаристії 7 квітня вібулося затвердження і прийняття повноважень верховного настоятеля і радних, які, разом з міністром провінційним братом Томашом, очолили Святу Літургію.

В останній день Капітулу пройшло урочисте святкування 25 років священства брата Казиміра Гузіка, Блажея Суски і Юстина Русіна. Дякуємо Богові за чудовий дар свящества і це довге служіння братів справі освячення Божого Народу.

Нехай Господь веде братів капуцинів під проводом Кустоша і його радних до ще більшої святості і вірності францискансько-капуцинській харизмі!

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio