Весняна формаційна зустріч капуцинів

2016-01-29Старокостянтинів, Кустодія

За вікном поволі тане сніг і сонце сором'язливо, але вже наполегливо заглядає до вікон. Все звіщає весну. В Старокостянтинові на Україні, власне в таких погодних умовах відбулася звичайна щорічна формаційна зустріч Братів Менших Капуцинів Кустодії України і Росії.

Тривала вона повні два дні - 27 і 28 січня 2016 року Господнього. Попровадив братів у цій формації капуцин з братньої Провінції Варшавської Андрій Дердюк (Andrzej Derdziuk), професор, доктор богословських наук. Темою зустрічі стала "Таємниця милосердя Божого в душпастирській практиці". Брат Андрій розкривав її на протязі восьми конференцій і омовив між іншим такі питання як антропологія милосердя, природа милосердя Божого, спосіб навчання милосердя в душпастирстві, вчинки милосердя і ситуації милосердя при сповіді і духовному керівництві. 

Під час зустрічі брат Олександр Могільний відправив свою приміційну Євхаристію в Старокостянтинові.


На зустріч прибули майже всі брати з Кустодії. Ця зустріч стала останньою перед капітулом, що невпинно наближається. На ньому - після пасхальних свят - брати капуцини будуть обирати новий склад уряду Кустодії.

Більше фото у фотогалереї

Капуцини - Кустодія України і Росії

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio