Оперний співак Микола Сокіра у Дніпродзержинську

2015-10-15Дніпродзержинськ

Історія костелу святого Миколая у Дніпродзержинську багата на різноманітні культурні події. Після повернення храму спільноті католиків добра традиція була відновлена - Дніпродзержинський хор "Canticum Novum", студенти та викладачі музичного училища, ведучі солісти та діти школи мистецтв неодноразово виступали перед слухачами в храмі.

Сьогодні, 11 жовтня, до храму зібралися шанувальники вокального співу. І їх очікування були щедро винагородженні чудовим виступом заслуженого діяча культури і мистецтв України, лауреата Міжнародних конкурсів, оперного співака - Миколи Сікори.

На початку концерту настоятель парафії отець Ярослав Федірчук OFM Cap привітав Миколу Сікору і гостей, та надав слово парафіянину, історику м. Дніпродзержинська - Олександру Слоневському, який розповів присутнім історію костелу. Сам співак також привітав усіх зібраних, зазначив що не вперше виступає в цьому храмі та зауважив, що саме в нашому місті найгарніші жінки в Україні.

Зазвучали перші акорди і залунав голос виконавця ... "Під Твою милість прибігаємо Богородице - Діво ..." Саме з молитви розпочалася концертна програма. З затаєним подихом слухали тенора України, твори лунали один за одним - українською, російською, польською мовами та на латині. Сучасна та класична музика - Ігоря Соневицького, Мирослава Скорика, Франческо Каваллі Дольче, Фридерика Шопена та ін., українська народна пісня. "Ave Maria" Микола Сікора виконав на музику Франса Шуберта і Джулио Каччінні.

"Мамо, не плач...", твір присвячений Небесній Сотні, торкнувся сердець, люди слухали зі сльозами в очах.

Не дивлячись на те, що останній твір "Czarna Madonna" Микола Сікора виконав польскою мовою, багато хто не втримався та підспівував артистові.

Микола Сікора зібрав справжній аншлаг. Ті, хто лишився без сидячого місця, стояли у дверях, в бокових навах, навіть на хорах.

Акомпанувала співакові його дружина, Олена Слюсаренко.

Велика подяка Богові за теплу зустріч, відкрите серця співака та шанувальників високого мистецтва, що зібралися сьогодні в Дніпродзержинському храмі святого Миколая.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio