Будьте благословенні, Віка та Євген!

2015-10-03Дніпродзержинськ

"Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом". (Бут 2:24).

Вікторію до костелу привів тато, коли вона була ще маленькою дівчинкою. Старша донька в католицькій родині, є ще троє молодших братів, завжди була гордістю свої батьків. Чемна, вихована, скромна, щира, Віка завжди була готова допомагати матусі і придивитися за молодшими братами, і допомогти на городі. Закінчивши середню школу, вступила до аграрного університету на заочне відділення, одночасно почала самостійно заробляти на життя. Під час навчання познайомилася з Євгенієм. Женя виріс в православній родині, де батьки по великим святам відвідували церкву. Те що Вікторія належить до католицької спільноти вірних сприйняв спокійно.

Вінчатися чи ні - для Вікторії було однозначно "так" і Женя погодився. Почалися підготовки не тільки до весілля, але також і катехетичні, де майбутнє молоде подружжя відкривало для себе багато цікавого та невідомого.

До речі, Вікторія була першою серед охрещених в римо-католицькій парафії св. Миколая після повернення храму католикам у м. Дніпродзержинську.

На шлюбній церемонії під час Святої Меси зібралися родичі та гості молодят, в більшості православні, і з цікавістю слухали проповідь настоятеля бр. Ярослава Федірчука. Дуже просто, наочно бр. Ярослав розповідав як Господь створив людину чистою, без плями гріха. Та люди не схотіли слухати Бога і почали забруднювати себе різними гріхами. А побачивши, що "одяг", тобто душа, вже не така чиста, засоромилися і почали ховатися ... один від одного, від самих себе та від Бога. Але Господь полюбив свій створений народ настільки, що пішов заради спасіння людини на хресну смерть. Ісус приходить до кожного, аби допомогти, аби виправити криві шляхи, виправити зіпсоване життя. І робить Він це так, як Сам вважає за потрібне, так як краще буде для самої людини і в кінці людина отримує свій хрест, який дає спасіння.

Настоятель також зауважив, що сьогодні Віка та Женя вступаю в нове життя, аби йти разом до кінця, підтримуючи один одного, бо сімейне життя - це також хрест, але хрест в любові, а любов - це праця.

Бажаємо Вікторії та Євгену витривалості в подружньому житті, навчитися прощати та чути один одного. Нехай Боже благословіння, яке вони отримали сьогодні укріплює подружжя кожного дня!!!

Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає! (1 Кор 13:4-8)

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio