Благословення на навчальний рік

2015-09-06Дніпродзержинськ

"Тоді привели Йому діток, щоб поклав на них руки, і за них помолився ..."(Мт 19:13)

Літні шкільні канікули пролетіли стрімко. Багато вражень, цікавих подорожей залишились на згадку у парафіяльних дітей - відпочинок в Карпатах та на березі моря, виїзди з батьками ...

За традицією Католицької Церкви на початку навчального року всі школярі та студенти отримують особливе Боже благословення, що і відбулося сьогодні, 6 вересня, в нашій парафії. Батьки з дітьми, з яких багато було у вишиванках, зібралися навколо вівтаря, аби скласти подяку за літній відпочинок дітлахів та просити благословення для своїх школярів. Особливо чекали на благословення ті малюки, що в цьому році пішли до першого класу.

Після Святої Меси, в кожну першу неділю місяця є вшанування Ісуса Євхаристичного. Дітлахи, навіть найменші, разом з дорослими відмовляли Літанію до Пресвятого Серця Ісуса. Після благословення Пресвятими Дарами, настоятель парафії, брат Ярослав, запросив дітлахів підійти ближче до амвону. Радісно, відкриваючи свої портфелі, дітки зібралися біля настоятеля і отримавши особисте благословення від рук настоятеля поверталися щасливі до батьків.

І на сам кінець - фото на згадку цього особливого дня на сходинках костелу. Та і після цього парафіяни не поспішали розходитися, ще довго на подвір'ї костелу лунали дитячі голоси.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio