Музичний гурт "КАНА"

2010-05-01Кустодія

Гурт „КАНА” – це християнська музична група. Утворилася на початку серпня 2005р. хоча, значна частина музикантів гурту грає разом з вересня 2004 р. Назву „КАНА” запропонував бр.Григорій, який є духовним наставником цього колективу. (Кана Галилейська, це місце де Ісус зробив перше чудо, зробив це на прохання Своєї Матері. Тому, назва у своєму змісті, несе образ особливого заступництва Марії.)

Гурт існує у такому складі: Гнатюк Юлія та Підлісецька Христина – вокал, Григор Олександр – клавіші, цимбали, сопілка, Каплунський Олексій – гітара, Вальчишина Любов – скрипка, Бетлінський Євген – бас-гітара, Лісніківський Віктор - барабани.

Гурт розпочав свою діяльність з запису пісні для польського журналу „RUAH”. Пісня носить назву „Християнська гуцулка” бо за основу був взятий народний мотив. Запис пісні група здійснювала разом зі своїми друзями (Скиба Олена, Гнатишин Петро, Капура Яна) на „Сlara studio”. Монтаж та міксування здійснював Петро Чернь.

„КАНА” співпрацює з гуртом „Ноєв ковчег” (Україна) у якості музичного супроводу. У вересні група мала кілька концертів. Це концерт у Одесі, який був присвячений „Першому дієцезіальному з`їзду молоді”, також концерти спільно з гуртом „Jashko ta Bartek” (Польша) у Київі та Дніпродзержинську.

Запрошуємо відвідати сайт музичного гурту "КАНА" www.kana.com.ua.

Новини спільнот

ДіяльністьPadre Pio