Реколекційний
дім св. о. Піо

 

Реколекційний дім св. о. Піо

Реколекційний Дім св. о. Піо будувався протягом 1993-1996 р, поряд монастиря Братів Капуцинів та Римсько-католицької парафії «Пресвятого Серця Ісуса» у м. Красилові Хмельницької обл.. Це були часи, коли велика кількість людей, після багатьох років зачинених святинь, почала приходити до храмів, щоб пізнавати Бога. Мета побудови Реколекційного Дому – це відповідь на потребу у формуванні християнської католицької свідомості віруючих.
Перші реколекції, які відбулись  у липні 1996 р. - це Оаза для молоді, у якій взяло участь понад 50 осіб. Молодь спала на підлозі, не було закінчене освітлення, не штукатурені стіни… однак, все це відходило на задній план.  Молодь виїжджала щаслива.

З того часу Дім активно служить потребам євангелізації та формації в Україні, а також за її межами. У Домі св. о. Піо відбулись та продовжують діяти багато чисельні акції:  Оази для молоді та дітей, виїзди неокатехуменальних спільнот, Францисканська Школа Євангелізації, Школа Парафіяльних Аніматорів, що переросла у Школу Християнського Життя та Євангелізації, Конференціїї АА, Семінари Звільнення, З’їзди Духовенства та богопосвячених осіб, «покликанівки», З’їзди для музикантів, уїк-енди творчості та пантоміми, курси натурального планування сім’ї.

Останніх декілька років Дім служить місцем проведення Місійної Школи, яка триває протягом 3-х місяців у Красилові, а потім учасники їдуть на служіння у різні країни, міста, парафії.

Проживання

Дім розрахoваний на 94 особи: 11 кімнат по 4 особи, 1 кімната на 6 осіб, 4 кімнати по 8 осіб, 1 кімната на 12 осіб.

Є великий конференційний зал, столова, каплиця. Санвузли та душові кабіни виведені в окремі блоки. Існує можливість замовлення Дому для проведення різноманітних заходів.

Контакти

бр. Зігнєв САВЧУК

дзвонити +38 099 94633-21


Padre Pio