Мультимедійна студія
Clarastudio

 

Мультимедійна студія
Clarastudio

Clara Studio – це християнська мультимедійна студія, яка функціонує при монастирі братів менших капуцинів у Вінниці. Головна мета діяльності Clara Studio – поширювати християнський світогляд, зміцнювати моральні й духовні засади, пропагувати єдність, гуманізм, екуменізм.

Сьогодні до складу Clara Studio входять телевізійна студія, студія звукозапису, студія анімації і видавництво.

Телевізійна студія здійснює зйомки, монтаж телевізійних програм, документальних фільмів, відеороликів, рекламних роликів а також озвучує їх різними мовами; створює концепції телепроектів і сценаріїв. 
Студія звукозапису реалізує аудіо проекти, записує класичну й естрадну музику, займається організацією міжнародного органного фестивалю «Музика в монастирських мурах». Спеціальний проект студії – діяльність дитячого ансамблю «Ноїв Ковчег».

Студія анімації продукує мультиплікаційні фільми у форматах  2D і 3D, рекламні ролики, створює героїв для 2D і 3D анімації, розробляє концепції анімаційних проектів і сценаріїв.

Видавництво займається дизайном друкованої продукції, підготовкою до друку плакатів, підручників, часописів, брошур для потреб Церкви в Україні а також для світських замовників, які пропагують загальноприйняті людські цінності й етичні норми.

Ідея створення

Clara Studio виникла в 1993 році. У вересні цього року на вінницькому телеканалі «Віта» вийшла дитяча телепрограма «Надія». Початок був надзвичайно простим і примітивним: мінімальні технічні засоби, прості сценарії, примітивний монтаж. З часом була закуплена сучасна техніка, збудований знімальний павільйон. Пізніше ця програма транслювалася на інший місцевих телеканалах.

Наші програми

Починаючи з 2004 року на Першому національному телеканалі України почалася трансляція оновленої програми «Містечко Надія». Головна мета програми – допомога в духовному, моральному і соціальному вихованні дітей, розширення світогляду дітей цікавими й корисними знаннями з різноманітних галузей життя.

 У 2008 році в ефір вийшла нова дитяча телепрограма «Антивірус для дітей». Програму створено на ґрунті новітніх інформаційних, анімаційних і монтажних технологій. Для оформлення програми було здійснено об’єднання живого відео з 3D-анімацією.

«Іхтіс. Антивірус для дітей» багатосерійний серіал, виконаний у техніці просторової анімації  3D. Програма покликана  формувати позитивні поведінкові приклади і моральні принципи у дітей а також задовільнити потребу дітей у якісному телепродукті.

Частиною програми «Антивірус для дітей» є п’ятдесятидвохсерійний мультиплікаційний серіал «Розповіді Доброї Книги», який допомагає дітям знайомитися зі світом Біблії.

«Пригоди лісових друзів» - короткі веселі мультиплікаційні історії для дітей віком від 3 до 6 років, головною метою яких є формування й укріплення загальноприйнятих норм ввічливості, а також сприяння духовному і ціннісному розвитку дитини.

Дивіться наші програми он-лайн

www.clarastudio.tv


Padre Pio